get('twitter')) == 1) { ?>
o hoteli

 

Hotel *** SPOLCENTRUM má výhodnú polohu v strede podtatranského regiónu, nachádza sa v malom meste Svit, neďaleko Popradu. Poloha Svitu je ideálna, ako nástupné miesto do centrálnej časti Vysokých Tatier, keď zo Svitu do Starého Smokovca je cca 12 km (cez Batizovce a Gerlachov) a cesta autom trvá asi 15 minút. Hotel SPOLCENTUM pre svojich návštevníkov poskytuje jedinečný pohľad na panorámu Vysokých Tatier. 

o hoteli 01

Svit je od Popradu vzdialený len 8 km, pričom s týmto podtatranským centrom sa postupne spája do jedného turistického celku o čom svedčí aj novovybudovaná cykloturistická chodník pre cyklisov a korčuliarov, ktorý sa tiahne z Popradu cez Svit až do rekreačného strediska Lopušná dolina. V zimných

 

 

mesiacoch do tohto strediska smeruje veľa návštevníkov, kvoli lyžiarskému areálu a vynikajúcim zjazdárskym i bežeckým lyžiarským trasám. Z ostatných zaujímavostí v okolí je potrebné spomenúť, rekreačno-zábavné centrum Aqua City v Poprade (10 km), Levoču s historickými pamiatkami (35 km), Dobšinskú ľadovú jaskyňu (30 km), Nízke Tatry - Jasná (40 km), Tatralandiu v Liptovskom Mikuláši (45 km) a celý rad ďalších atraktívnych miest v okolí Svitu. 

Pred hotelom SPOLCENTRUM je veľké parkovisko pre 98 automobilov. Vedľa parkoviska sa nachádza park s vysokými stromami, ktorý svojou zeleňou celé okolie oživuje. Atraktívnosť hotela SPOLCENTRUM zvyšuje jeho centrálna poloha v meste Svit.

o hoteli 02

kontakty biele sk

papierik biely sk