get('twitter')) == 1) { ?>
o hoteli

 

Hotel *** SPOLCENTRUM má výhodnú polohu v strede podtatranského regiónu, nachádza sa v malom meste Svit neďaleko Popradu. Poloha Svitu je ideálna ako nástupné miesto do centrálnej časti Vysokých Tatier (zo Svitu do Starého Smokovca je cca 12 km cez Batizovce a Gerlachov) a cesta autom trvá asi 15 minút. Z hotela SPOLCENTRUM je jedinečný pohľad na panorámu Vysokých Tatier. 

o hoteli 01

Svit je od Popradu vzdialený 8 km, pričom s týmto podtatranským centrom sa postupne spája do jedného turistického celku. Mestá spája aj nový cyklistický chodník, ktorý sa vinie popri rieke Poprad až do rekreačného strediska Lopušná dolina. V zimných mesiacoch smeruje do tohto strediska veľa návštevníkov kvôli lyžiarskemu areálu s vynikajúcimi zjazdárskym i bežeckými traťami. 

 

 

 

Z ostatných zaujímavostí v okolí je potrebné spomenúť rekreačno-zábavné centrum Aqua City v Poprade (10 km), Levoču s historickými pamiatkami (35 km), Dobšinskú ľadovú jaskyňu (30 km), Nízke Tatry - Jasná (40 km), vodný park Tatralandia v Liptovskom Mikuláši (45 km) a mnoho ďalších atraktívnych miest. 

Pred hotelom SPOLCENTRUM je veľké parkovisko pre 98 automobilov. Vedľa parkoviska sa nachádza park s vysokými stromami, ktorý svojou zeleňou osviežuje celé okolie. Atraktívnosť hotela SPOLCENTRUM zvyšuje jeho centrálna poloha v meste Svit.

o hoteli 02

kontakty biele sk

papierik biely sk