Salóniky

V SPOLCENTRE je niekoľko salónikov rôznej veľkosti, ktoré sú vhodné pre uzavretú spoločnosť.

Salónik pri kinoreštaurácii - ideálne miesto pre usporiadanie rôznych rodinných osláv, firemných akcií spojených s podávaním obeda, alebo večere. Salónik je určený pre spoločnosť 16 - 20 ľudí.

Manažérsky salónik je určený na organizovanie školení a rôznych manažérskych porád. Účastníci školenia môžu používať premietacie plátno aj videoprojektor. Taktiež sú k dispozícii toalety a malá kuchynka (s chladničkou a mikrovlnkou). Salónik je na 1. poschodí, ale v prípade záujmu môže byť priamo v salóniku podávaná strava. Je vhodný pre cca 30 účastníkov.

Vedľa salónika je samostatná miestnosť ( je oddelená zásuvnými dverami ), ktorá môže organizátorovi školenia poslúžiť na prípravu, ale osvedčila sa aj ako miestnosť so švédskymi stolmi, ktorú účastníci školenia, alebo porady navštívia počas obedňajšej prestávky.

Salónik 109 - apartmán s galériou, so zariadenou kúpelňou a WC bol upravený ako salónik. Je vhodný na prezentačné akcie, ale aj organizovanie školení. Na týchto akciách sa môže zúčastniť až 40 účastníkov.

KLUBOVŇA - slúži tiež ako špeciálny salónik, pre malú spoločnosť. Je to vkusne zariadený 2 izbový apartmán s kúpeľňou a WC, ale aj malým barom. Vhodné miesto na zorganizovanie porady s menším počtom účastníkov ( 4 - 6 ), ktorí môžu nerušene rokovať za pracovným stolom, diskutovať pri hraní biliardu, šachu, alebo pri sledovaní športového prenosu na veľkej LCD obrazovke.

saloniky 01
saloniky 02
saloniky 03
saloniky 04