Priestory na prezentačné akcie,

školenia a akcie

Usporiadanie konferencií, podujatí

Firemné akcie: konferencie, školenia

Kapacita 150 účastníkov

Hotel Spolcentrum disponuje viacerými školiacimi miestnosťami s kapacitou až do 150 osôb. Súčasťou je technické vybavenie, ako premietacie plátno, dataprojektor, ozvučenie, prenosné mikrofóny. Náš tím poskytne plnú podporu organizátorom konferencie a zabezpečí, aby všetko prebehlo hladko. Pre vás a vašich kolegov radi pripravíme malé občerstvenie formou coffee breaku, zabezpečíme obed, či večeru.

Manažérsky salónik

Manažérsky salónik je určený na organizovanie menších školení a porád s kapacitou 15 – 20 osôb. Priamo v miestnosti sú k dispozícii toalety a malá kuchynka (s chladničkou a mikrovlnkou). Náš najluxusnejší a najmodernejší salónik je situovaný na 1. poschodí. V prípade záujmu môže byť priamo v salóniku podávaná strava.

Spoločenský salónik (109)

Všestranné využitie tohto salónika s kapacitou do 30 osôb formou lavicového sedenia a 45 osôb formou kinosedenia je optimálnym riešením na školenia menších a stredne veľkých skupín. Súčasťou vybavenia je kuchynka, samostatné WC a veľkorysá šatníková skriňa na odkladanie kabátov.

Kaviareň – 1. poschodie

Priestranná kaviareň na 1. poschodí je určená na kongresy, či školenia pre veľké skupiny. Jej kapacita je do 150 osôb. Rozumieme vašim potrebám, preto samozrejmosťou je príslušenstvo ako dataprojektor, plátno, flipchart, mikrofón.

Salónik pri kinoreštaurácii

Ideálne miesto pre usporiadanie menších firemných akcií spojených s podávaním obeda, alebo večere. Kapacita salónika je do 25 osôb.

Rodinné oslavy, svadby, kary

Spoločenské akcie: rodinné oslavy, svadby, kary

Sme tu pre vás pri všetkých dôležitých životných udalostiach. Pripravíme vám krstiny, prijímania, birmovky, oslavy narodenín a životných výročí a takisto kary.

Salónik pri reštaurácii

Najobľúbenejší spomedzi salónikov na rodinné oslavy, posedenia, či biznis obedy s kapacitou do 25 osôb. Samostatná miestnosť susediaca s reštauráciou vám zabezpečí dostatočné súkromie a zároveň úplný komfort, pretože sa nachádza v blízkosti obsluhy.

Spoločenský salónik (109)

Priestrannejší, s  celkovou kapacitou do 30 osôb je salónik na 1. poschodí. Vhodný aj na rodinné oslavy s menším tanečným parketom. Veľkou výhodou je malá kuchynka, samostatné WC a šatník na odkladanie kabátov.

Kaviareň – 1. poschodie

Väčšie spoločenské akcie vrátane svadieb, plesov či osláv vám radi pripravíme v našej kaviarni na 1. poschodí. Okrem priestranných priestorov je priamo v miestnosti k dispozícii i barový pult. Najmä v zimných mesiacoch iste oceníte aj veľkorysú šatňu pred vstupom do miestnosti. V susediacej miestnosti sa nachádza detský kútik, aby sa u nás cítili príjemne aj tí najmenší.

Detské tábory a športové sústredenia

Športové akcie: Detské tábory, sústredenia

Máte športový klub a radi by ste zorganizovali športové sústredenie pre vašich členov?

Vďaka svojej kapacite, dobrej dostupnosti a širokej ponuke služieb je Hotel Spolcentrum*** ideálnym miestom pre konanie športových sústredení a detských táborov.

Tenisová hala môže slúžiť nielen na tenisové turnaje, ale dá sa prispôsobiť aj na iné športové aktivity pre organizovanie športových sústredení s rôznym zameraním. Naša tenisová hala môže slúžiť ako ideálna telocvičňa pre rôzne športové tréningy.

Pre športovcov je k dispozícii aj fitness s výhľadom na Vysoké Tatry a wellness centrum na regeneráciu po náročnom tréningovom dni. To všetko na jednom mieste - na 4. poschodí športovo-relaxačného centra nášho hotela.

Hotel Spolcentrum Svit
Všetko pod jednou strechou
Skvelá reštaurácia

Vynikajúci výber jedál a nápojov vyrobených z kvalitných a čerstvých ingrediencií.

Denné menu

Každý deň vám ponúkame obedové menu zostavené z troch jedál.

Wellness & spa

Dokonalé miesto pre relax a pohodu po náročnom dni. Otvorené streda - nedeľa od 16.00 do 21.00 hod.

Tenisová hala

Voľný čas viete vyplniť aj tenisom v krytej tenisovej hale. Rezervácia

Fitness centrum

Je vybavené širokou škálou fitness strojov. Otvorené denne od 06.00 do 21.00 hod.

Bowling

Skvelá možnosť zábavy pre celú rodinu. Otvorené denne od 15:00 do 22:00 hod. Rezervácia

Biliard

Pre tých, ktorí chcú len relaxovať a byť s priateľmi.